Pirkinių krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Kaip išrinkti dovanų namų aksesuarą?

Jūsų artimas žmogus eina iš proto dėl namų interjero detalių? O jūs norite jį nustebinti padovanodami naują namų aksesuarą? Kaip vis dėl to išrinkti tinkamą ir neapsirikti?

Prisiminkite spalvų paletes namuose: kokios spalvos vyrauja?

Viskas iš šviesių spalvų?

Tuomet interjero detalę derinkite prie medienos spalvos, o jei daugiau metalinių akcentų, spalva turėtų atitikti vyraujantį metalo atspalvį (auksą, sidabrą, juodą metalą) arba būti paties interjero spalvos, pvz baltas.

Renkantis namų kvapą, siūlytume skaidrios spalvos difuzorių, kad padėjus patalpoje neatkreiptų į save dėmesio.

Vyrauja tamsios spalvos?

Tada reikėtų apmąstyti, kokių detalių matėte daugiau, metalinių? Akmens? Medinių? Tokiam interjerui reikėtų imti tamsios spalvos detales, kurios turėtų smulkių ryškių akcentų savyje, pvz jei yra daugiau ir aukso spalvos detalių, kad dovanoja detalė susilietų su aplinka.

Renkantis namų kvapus, siūlome imti tamsios spalvos difuzorių.

Namuose spalvų mixas?

Dovanokite tada žaismingą dovaną, kuo unikalesnę namų detalę, nes eklektiką mėgstantys asmenys įvertins nematytus, netradicinius aksesuarus.

O ką daryti, jei namuose itin mažai aksesuarų?

tada itin tinka tokie aksesuarai, kaip didžiulės vazos ar namų difuzoriai, kurie yra praktiški, kai naudojami, o jei namų savininkas, nemėgsta apsikrauti daugeliu detalių, dovaną įvertins dėl praktiškumo.

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *